My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Goccia Wall-mounted mixer,showerhead,diverter,handshower 125 Copper Brushed GHRC Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Goccia Wall-mounted mixer,showerhead,diverter,handshower 125 Copper Brushed GHRC

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 33973/125 GESSI

Goccia Wall-mounted mixer,showerhead,diverter,handshower 125 Copper Brushed GHRC

0 vlerësime

Dush me montim në mur, me dush koke, devijues dhe dush dore. Made in Italy.

 

Koleksioni Goccia Shower përbëhet nga:

7 ngjyra (Chrome / White CN / Black XL / Copper / Black metal / Copper brushedBlack metal brushed)

3 struktura (mat, gjysmë-shkëlqim, shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

3,356.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 33.4 × 62.5 × 197.3 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Copper Brushed GHRC

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

GOCCIA SHOWER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping