SKU: 33973/031 GESSI

Goccia Wall-mounted mixer,showerhead,diverter,handshower 031 Chrome

Dush me montim në mur, me dush koke, devijues dhe dush dore. Made in Italy.

 

Koleksioni Goccia Shower përbëhet nga:

7 ngjyra (Chrome / White CN / Black XL / Copper / Black metal / Copper brushedBlack metal brushed)

3 struktura (mat, gjysmë-shkëlqim, shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

2277.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 COP në stok.
COP
Dimensions 33.4 × 62.5 × 197.3 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Chrome

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

GOCCIA SHOWER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping