SKU: 33637/299 GESSI

Goccia Three-hole Bath Mixer, diverter, handshower 299 Black XL

Mikser vaske me tri vrima, devijues dhe dush dore. Made in Italy.

 

Koleksioni Goccia Shower përbëhet nga:

7 ngjyra (Chrome / White CN / Black XL / Copper / Black metal / Copper brushedBlack metal brushed)

3 struktura (mat, gjysmë-shkëlqim, shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

900.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 COP në stok.
COP
Dimensions 24.7 × 23.2 × 27.3 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black XL

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

GOCCIA SHOWER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping