My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Goccia Three-hole Bath Mixer, diverter, handshower 299 Black XL Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Goccia Three-hole Bath Mixer, diverter, handshower 299 Black XL

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 33638/299 GESSI

Goccia Three-hole Bath Mixer, diverter, handshower 299 Black XL

0 vlerësime

Mikser vaske me tri vrima, devijues dhe dush dore. Made in Italy.

 

Koleksioni Goccia Shower përbëhet nga:

7 ngjyra (Chrome / White CN / Black XL / Copper / Black metal / Copper brushedBlack metal brushed)

3 struktura (mat, gjysmë-shkëlqim, shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

816.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP
Dimensions 25.2 × 10.1 × 21 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black XL

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

GOCCIA SHOWER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping