SKU: 33638/125 GESSI

Goccia Three-hole Bath Mixer, diverter, handshower 125 Copper Brushed GHRC

Mikser vaske me tri vrima, devijues dhe dush dore. Made in Italy.

 

Koleksioni Goccia Shower përbëhet nga:

7 ngjyra (Chrome / White CN / Black XL / Copper / Black metal / Copper brushedBlack metal brushed)

3 struktura (mat, gjysmë-shkëlqim, shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

748.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 COP në stok.
COP
Dimensions 25.2 × 10.1 × 21 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Copper Brushed GHRC

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

GOCCIA SHOWER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping