My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Goccia Standing set with paper roll and brush holder 099 Black XL Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Goccia Standing set with paper roll and brush holder 099 Black XL

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 38067/099 GESSI

Goccia Standing set with paper roll and brush holder 099 Black XL

0 vlerësime

Set me qëndrim të pavarur për letër higjienike dhe brushë të banjos, me cilësi të lartë italiane.

 

Koleksioni Goccia Extras përbëhet nga:

7 ngjyra (Chrome / White CN / Black XL / Copper / Black metal / Copper brushed Black metal brushed)

3 struktura (mat, gjysmë-shkëlqim, shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

736.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP
Dimensions 17.4 × 17.4 × 64.2 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black XL

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

GOCCIA EXTRAS

SASIA

1,00

SANITARI

Aksesoret

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping