My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Goccia Freestanding Thermostatic Bath Mixer, handshower 279 White CN Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Goccia Freestanding Thermostatic Bath Mixer, handshower 279 White CN

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 24978/279 GESSI

Goccia Freestanding Thermostatic Bath Mixer, handshower 279 White CN

0 vlerësime

Rubinetë vaske termostatike me qëndrim të pavarur dhe dush të dorës. Made in Italy.

 

Koleksioni Goccia Shower përbëhet nga:

7 ngjyra (Chrome / White CN / Black XL / Copper / Black metal / Copper brushedBlack metal brushed)

3 struktura (mat, gjysmë-shkëlqim, shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 24997/031

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

3,554.00 zbritje -7% 3,288.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

cop
Dimensions 13 × 43.2 × 113.3 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

White CN

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

GOCCIA SHOWER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping