My Cart

Your cart is empty.

SKU: 24978/124 GESSI

Goccia Freestanding Thermostatic Bath Mixer, handshower 124 Black Metal GHRC

Rubinetë vaske termostatike me qëndrim të pavarur dhe dush të dorës. Made in Italy.

 

Koleksioni Goccia Shower përbëhet nga:

7 ngjyra (Chrome / White CN / Black XL / Copper / Black metal / Copper brushedBlack metal brushed)

3 struktura (mat, gjysmë-shkëlqim, shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 24997/031

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

2,913.00 zbritje -5% 2,774.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 13 × 43.2 × 113.3 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black Metal GHRC

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

GOCCIA SHOWER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping