My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Goccia Built-in mixer with spout, without waste 125 Copper Brushed GHRC Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Goccia Built-in mixer with spout, without waste 125 Copper Brushed GHRC

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 33684/125 GESSI

Goccia Built-in mixer with spout, without waste 125 Copper Brushed GHRC

0 vlerësime

Rubinetë dhe mikser me montim në mur, pa kulluese. Made in Italy.

 

Koleksioni Goccia përbëhet nga:

7 ngjyra (Chrome / White CN / Black XL / Copper / Black metal / Copper brushedBlack metal brushed)

3 struktura (mat, gjysmë-shkëlqim, shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 33687/031

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

 

779.00 zbritje -11% 697.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

cop
Dimensions 11.5 × 21.5 × 14.85 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Copper Brushed GHRC

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

GOCCIA

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping