My Cart

Your cart is empty.

SKU: 54136/239 GESSI

Gessi 316 Two-way Shower Mixer with diverter, tub-filler 239 Steel brushed

Mikser me montim në mur, me dy kahje, devijues automatik dhe mbushës vaske. Made in Italy.

 

Koleksioni 316 Bath&Shower përbëhet nga:

4 ngjyra (Steel brushed / Black metal brushed / Copper brushed / Warm bronze brushed)

1 strukturë (gjysmë-shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 54139/239

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

487.00 zbritje -5% 463.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 26.5 × 18.1 × 11.4 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Steel brushed

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

316 BATH&SHOWER

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping