SKU: 54186/726 GESSI

Gessi 316 Built-in Mixer with spout Intreccio, without waste 726 Warm Bronze Bruhed PVD

Rubinetë dhe mikser me montim në mur, pa kulluese. Made in Italy.

 

Koleksioni 316 Intreccio përbëhet nga:

4 ngjyra (Steel brushed / Black metal brushed / Copper brushed / Warm bronze brushed)

1 strukturë (gjysmë-shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

584.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 COP në stok.
COP
Dimensions 16.5 × 21 × 11.4 cm
LLOJI

Sanitari

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

316 INTRECCIO

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

NGJYRA

Warm Bronze Brushed PVD

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping