Sale!
SKU: GG240 BENADRESA

Geostone Grey Matte 10mm 120 x 240

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, enterier, eksterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Geostone përbëhet nga:

1 ngjyrë (Grey)

2 dimensione (120×240 / 120×120)

1 trashësi (10mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

49.50 zbritje -10% 44.55

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

184 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

GEOSTONE

SASIA

2,88

FORMATI

XL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping