My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Fusion Travertine Cappuccino Matte 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Fusion Travertine Cappuccino Matte 10mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 730481-1/E46-5 FLOORGRES

Fusion Travertine Cappuccino Matte 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë italian. E përshtatshme për banjo, dysheme, mure, kuzhinë, enterier, eksterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

24.00 zbritje -25% 18.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

82 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping