My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Fuga-Shock Eco cleaner 1L Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Fuga-Shock Eco cleaner 1L

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 13083 KERAKOLL

Fuga-Shock Eco cleaner 1L

0 vlerësime

Fuga-Shock Eco ka një veprim specifik pastrimi që heq mbetjet dhe shtresat nga pllakat qeramike, pllakat e porcelanit dhe sipërfaqe mozaiku xhami.

.

Për më shumë informata rreth këtij produkti shfleto detajet teknike.

Brenda Kosovës transporti është falas.

0.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

L në stok.
L
LLOJI

Llaqe

NJESIA

L

SASIA

1,00

SANITARI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping