...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Flowtech Russet Matte 10mm 30 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Flowtech Russet Matte 10mm 30 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 757076 FLOORGRES

Flowtech Russet Matte 10mm 30 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. E përshtatshme për shtrim, veshje dhe kënde intime.

 

Koleksioni Flowtech/ përbëhet nga:

3 ngjyra (Russet / Aged Bronze / Burnished)

9 dimensione (160×320 / 160×160 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (matr+ptv)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

41.00 zbritje -22% 31.79

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 30 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

FLOWTECH

SASIA

1,08

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping