My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Flowtech Aged Bronze RPTV 6mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Flowtech Aged Bronze R+PTV 6mm 120 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 758808 FLOORGRES

Flowtech Aged Bronze RPTV 6mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. E përshtatshme për shtrim, veshje dhe kënde intime.

 

Koleksioni Flowtech/ përbëhet nga:

3 ngjyra (Russet / Aged Bronze / Burnished)

9 dimensione (160×320 / 160×160 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (matr+ptv)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

71.50 zbritje -15% 60.78

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Tarracë R11, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

FLOWTECH

SASIA

2,88

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping