Sale!
SKU: 751859 CASADOLCECASA

Flagstone 2.0 White Glossy 10mm 60 x 120

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, veshje, dysheme, shtrim, oborr, terasa, ballkon, banjo, enterier, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Flagstone 2.0 përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Grey / Plomb / Green / Black)

4 dimensione (80×180 / 40×180 / 80×80 / 60×120)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

81.50 zbritje -15% 69.28

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

FLAGSTONE2.0

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping