My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Flagstone 2.0 Plomb Matte 10mm 80 x 180 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Flagstone 2.0 Plomb Matte 10mm 80 x 180

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 751837 Uncategorized

Flagstone 2.0 Plomb Matte 10mm 80 x 180

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi, koridor dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

38.50 zbritje -10% 34.65

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

M 2 në stok.
M 2
Dimensions 80 × 180 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

2,88

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping