My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Flagstone 2.0 Black Glossy 10mm 80 x 180 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Flagstone 2.0 Black Glossy 10mm 80 x 180

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 751833 CASADOLCECASA

Flagstone 2.0 Black Glossy 10mm 80 x 180

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, veshje, dysheme, shtrim, oborr, terasa, ballkon, banjo, enterier, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Flagstone 2.0 përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Grey / Plomb / Green / Black)

4 dimensione (80×180 / 40×180 / 80×80 / 60×120)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

38.50 zbritje -10% 34.65

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

1094 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 80 × 180 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte, Interier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

FLAGSTONE2.0

SASIA

2,88

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping