SKU: FG218G/GRAPHITE FLAMINIA

Flag Wall hung bidet with goclean system Graphite Matte

Bide me montim në mur,  me cilësi të lartë italiane.

 

Koleksioni Flag përbëhet nga:

8 ngjyra (White / Black / Milky white / Graphite / Argilla / Bicolor / Gold / Platinium)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE dhe PLSG.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

589.00 zbritje -10% 530.10

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

0 COP në stok.
COP
Dimensions 38 × 54 × 24 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Graphite

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

FLAG

SANITARI

Guaca

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping