My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Flag Stripes Wall hung wc with goclean system Latte-Carbone Matte. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Flag Stripes Wall hung wc with goclean system Latte-Carbone Matte

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: FG118G/LA+CA FLAMINIA

Flag Stripes Wall hung wc with goclean system Latte-Carbone Matte

0 vlerësime

Guacë me montim në mur,  me cilësi të lartë italiane.

Koleksioni Flag përbëhet nga:

8 ngjyra (White / Black / Milky white / Carbone / Argilla / Bicolor / Gold / Platinium)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: FGCW03

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

608.00 zbritje -10% 547.20

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 38 × 54 × 24 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Bicolor

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

SANITARI

Guaca

KOLEKSIONI

FLAG

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping