My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Flag Stripes Countertop basin without tap ledge 40cm Fango-Carbone Matte. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Flag Stripes Countertop basin without tap ledge 40cm Fango-Carbone Matte

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: FG40A/FA+CA FLAMINIA

Flag Stripes Countertop basin without tap ledge 40cm Fango-Carbone Matte

Lavaman banaku me cilësi të lartë italiane.

Koleksioni Flag përbëhet nga:

13 ngjyra (White / Black / Milky white / Carbone / Lava grey / Fango / Argilla / Nuvola / Petrolio / Rosso Rubens / Bicolor / Gold / Platinium)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE dhe PLSG.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

368.00 zbritje -10% 331.20

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 40 × 40 × 14 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Bicolor

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

FLAG

SANITARI

Lavamane

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping