SKU: FG40A/PETROLIO FLAMINIA

Flag Countertop basin without tap ledge 40cm Petrolio Matte

Lavaman banaku me cilësi të lartë italiane.

 

Koleksioni Flag përbëhet nga:

14 ngjyra (White / Black / Milky white / Graphite / Antracite / Lava grey / Fango / Argilla / Nuvola / Petrolio / Rosso Rubens / Bicolor / Gold / Platinium)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE dhe PLSG.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

357.00 zbritje -10% 321.30

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

0 COP në stok.
COP
Dimensions 40 × 40 × 14 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Petrolio

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

FLAG

SANITARI

Lavamane

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping