My Cart

Your cart is empty.

SKU: 33725/299 GESSI

External parts for built-in electronic separate control 299 Black XL

Mikser i veçantë elektronik me montim në mur, me kutinë kontrolluese për temperaturë dhe rrjedhë të ujit. Made in Italy.

 

Koleksioni Goccia përbëhet nga:

3 ngjyra (Chrome / White CN / Black XL)

2 struktura (mat, shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 30629/031

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

604.00 zbritje -5% 575.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 13 × 1.75 × 32.8 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black XL

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

GOCCIA

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping