My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj External parts for built-in electronic separate control 031 Chrome Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
External parts for built-in electronic separate control 031 Chrome

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 33725/031 GESSI

External parts for built-in electronic separate control 031 Chrome

0 vlerësime

Mikser i veçantë elektronik me montim në mur, me kutinë kontrolluese për temperaturë dhe rrjedhë të ujit. Made in Italy.

 

Koleksioni Goccia përbëhet nga:

3 ngjyra (Chrome / White CN / Black XL)

2 struktura (mat, shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 30629/031

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

491.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

1 COP në stok.
COP
Dimensions 13 × 1.75 × 32.5 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Chrome

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

GOCCIA

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping