Sale!
SKU: 760014 CERIM

Exalt of Cerim Magic White Glossy 10mm 30 x 60

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, veshje, dysheme, shtrim, enterier, qëndrim ditor, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Exalt of Cerim përbëhet nga:

6 ngjyra (Magic white / Fairy white / Silver light / Gray lace / Amber symphony / Oyster shade)

6 dimensione (80×240 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

36.50 zbritje -15% 31.03

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 30 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

EXALT OF CERIM

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping