My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Etoile de Rex Tropical Matte 6mm 160 x 320 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Etoile de Rex Tropical Matte 6mm 160 x 320

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 761710 REX

Etoile de Rex Tropical Matte 6mm 160 x 320

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për veshje, shtrim, dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, fasadë, hapësira komcerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Étoile de Rex përbëhet nga:

7 ngjyra (Renoir / Crème / Symphonie / Gris / Tropical / Illusion / Brown River)

10 dimensione (160×320 / 160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

110.50 zbritje -15% 93.93

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 160 × 320 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ETOILE DE REX

SASIA

5,12

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping