My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Etoile de Rex Creme Glossy 10mm 80 x 80 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Etoile de Rex Creme Glossy 10mm 80 x 80

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 761672 REX

Etoile de Rex Creme Glossy 10mm 80 x 80

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për veshje, shtrim, dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, fasadë, hapësira komcerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Étoile de Rex përbëhet nga:

5 ngjyra (Renoir / Crème / Symphonie / Gris / Tropical / Illusion)

8 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

85.00 zbritje -15% 72.25

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

M 2 në stok.
M 2
Dimensions 80 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Eksterier, Banjo, Interier, Kuzhina

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ETOILE DE REX

SASIA

1,28

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping