SKU: EE90 Uncategorized

Es.Erding Ash Matte – Shiny 45 x 90

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Erding përbëhet nga:

2 ngjyra (Ash / Pearl)

4 dimensione (120×120 / 75×75 / 60×120 / 45×90)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

27.50 zbritje -15% 23.38

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

20 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 45 × 90 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,21

SANITARI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping