Sale!
SKU: EA4590LX PAMESA

Erding Ash Luxglass 10mm 45 x 90

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Erding përbëhet nga:

2 ngjyra (Ash / Pearl)

4 dimensione (120×120 / 75×75 / 60×120 / 45×90)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

32.50 zbritje -20% 26.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 45 × 90 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Eksterier, Banjo

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,22

FORMATI

Tjera

KOLEKSIONI

ERDING

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping