My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Erding Ash Luxglass 10mm 120 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Erding Ash Luxglass 10mm 120 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: EA120120LX PAMESA

Erding Ash Luxglass 10mm 120 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Erding përbëhet nga:

2 ngjyra (Ash / Pearl)

4 dimensione (120×120 / 75×75 / 60×120 / 45×90)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

60.00 zbritje -20% 48.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ERDING

SASIA

1,44

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping