My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Ep Pietra Grey A Glossy Stu 12mm 160 x 320 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Ep Pietra Grey A Glossy Stu 12mm 160 x 320

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 758210 FLORIMSTONE

Ep Pietra Grey A Glossy Stu 12mm 160 x 320

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, koridor, dhoma gjumi, enterier, tryezë pune dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

68.50 zbritje -10% 61.65

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

317 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 160 × 320 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Oferte, Tryeze Pune

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

5,12

KOLEKSIONI

COUNTERTOPS

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping