My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Eleganza Gray Matte 20 x 114 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Eleganza Gray Matte 20 x 114

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 10400 Uncategorized

Eleganza Gray Matte 20 x 114

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë spanjoll. E përshtatshme për banjo, shtrim, veshje, enterier, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

25.00 zbritje -40% 15.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

258.01 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 20 × 114 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,14

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping