My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Electronic separate control for Wall and Ceiling spouts 031 Chrome Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Electronic separate control for Wall and Ceiling spouts 031 Chrome

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 33709/031 GESSI

Electronic separate control for Wall and Ceiling spouts 031 Chrome

0 vlerësime

Mikser i veçantë elektronik me montim në banak, për rubinetat me montim në mur dhe në tavan. Made in Italy.

 

Koleksioni Goccia përbëhet nga:

3 ngjyra (Chrome / White CN / Black XL)

2 struktura (mat, shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

629.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP
Dimensions 5.5 × 3.5 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Chrome

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

GOCCIA

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping