My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Earthtech Fog Flakes Comfort 10mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
29768

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 771437 FLOORGRES

Earthtech Fog Flakes Comfort 10mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për veshje, shtrim, banjo, kuzhinë, hapësira komcerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Earthtech/ përbëhet nga:

6 ngjyra (Pumice / Desert / Fog / Carbon / Savannah / Outback)

2 tekstura (Ground / Flakes)

5 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 60×120 / 30×60)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

3 struktura (mat/ shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

118.00 zbritje -15% 100.30

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 0.9 × 12 × 24 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Interier, Kuzhina, Banjo, Kuzhina

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Teraco

FORMATI

XL

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

2,88

KOLEKSIONI

EARTHTECH

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping