...
My Cart

Your cart is empty.

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Earthtech Carbon Flakes Comfort 10mm 120 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
29751

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 771585 FLOORGRES

Earthtech Carbon Flakes Comfort 10mm 120 x 120

1 vlerësim

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për veshje, shtrim, banjo, kuzhinë, hapësira komcerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Earthtech/ përbëhet nga:

6 ngjyra (Pumice / Desert / Fog / Carbon / Savannah / Outback)

2 tekstura (Ground / Flakes)

5 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 60×120 / 30×60)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

3 struktura (mat/ shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

(0 customer reviews)

87.00 zbritje -15% 73.95

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

2.88 m 2 në stok.
m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Interier, Eksterier, Banjo, Kuzhina

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Teraco

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

2,88

KOLEKSIONI

EARTHTECH

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping