My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Earth Outback/Sensi 10mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30995

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 759661/SENSI Uncategorized

Earth Outback/Sensi 10mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. E përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

101.00 zbritje -46% 55.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Interier, Kuzhina, Banjo, Oferte

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Teraco

FORMATI

XL

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

2,88

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping