My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Earth Desert Ground 6mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30357

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 757856/ED Uncategorized

Earth Desert Ground 6mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

43.50

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

141.12 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 0.6 × 12 × 24 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Kuzhina, Interier, Oferte

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

FORMATI

XL

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

2,88

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping