My Cart

Your cart is empty.

Sale!
SKU: 752347 Uncategorized

E_Street Ice Naturale 10mm 60 x 120

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, koridor, dhoma gjumi, enterier, eksterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

24.50 zbritje -10% 22.05

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

2119 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping