My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj E_Street Grey Naturale 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
E_Street Grey Naturale 10mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 752349 Uncategorized

E_Street Grey Naturale 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, koridor, dhoma gjumi, enterier, eksterier dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

31.50 zbritje -20% 25.20

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

17.47 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping