SKU: 755896 Uncategorized

E_Street Arch Ice Naturale 10mm 60 x 60

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, koridor, dhoma gjumi, enterier, eksterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

22.50 zbritje -10% 20.25

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

2072 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Teraco

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping