My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Durango Cerez Matte 30 x 41.6 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Durango Cerez Matte 30 x 41.6

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 421 BALDOCER

Durango Cerez Matte 30 x 41.6

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për shtrim, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

10.00 zbritje -30% 7.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

M 2 në stok.
M 2
Dimensions 30 × 41.6 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,50

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping