Sale!
SKU: 764919/748485 Uncategorized

District Grigio Matte 6mm 160 x 320

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për veshje, shtrim, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi, koridor, enterier, eksterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

49.00 zbritje -10% 44.10

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

92 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 160 × 320 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

5,12

FORMATI

XL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping