My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Details Wood Taupe Grip 10mm 20 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Details Wood Taupe Grip 10mm 20 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 744642 CERIM

Details Wood Taupe Grip 10mm 20 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për dysheme, shtrim, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Details Wood përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Gray / Taupe / Beige / Brown)

5 dimensione (30×120 / 20×120 / 15×120 / 60×60 / 40×80)

2 trashësi (10mm / 20mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

43.50 zbritje -15% 36.98

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 20 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Kuzhina, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

DETAILS WOOD

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping