My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Delta Plus Eco acid detergent 1kg Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Delta Plus Eco acid detergent 1kg

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 02456 KERAKOLL

Delta Plus Eco acid detergent 1kg

0 vlerësime

Eko-miqësore, detergjent acidik me bazë uji për të pastruar mbetjet e çimentos ose gëlqeres, depozitat e kripës ose gëlqerore. Pa tretës, mbron shëndetin e  operatorëve dhe mjedisit.

.

Për më shumë informata rreth këtij produkti shfleto detajet teknike.

Brenda Kosovës transporti është falas.

0.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

KG në stok.
KG
LLOJI

Llaqe

NJESIA

KG

SASIA

1,00

SANITARI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping