Sale!
SKU: 633 BALDOCER

Decor Ondas Dante Natural Glossy 20 x 50

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për mure, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

13.00 zbritje -40% 7.80

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

191 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 20 × 50 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Tekstil

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,00

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping