My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Decor Arkit Satin 40 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Decor Arkit Satin 40 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 20564 BALDOCER

Decor Arkit Satin 40 x 120

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për mure, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

27.00 zbritje -20% 21.60

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

67.06 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 40 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Oferte, Banjo

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping