...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Dechirer La Suite Trace Cenere Matte 12mm 30 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Dechirer La Suite Trace Cenere Matte 12mm 30 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: PUDT14 MUTINA

Dechirer La Suite Trace Cenere Matte 12mm 30 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika të cilësisë së lartë italiane. Të përshtatshme për mure, veshje, enterier, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Koleksioni Dechirer përbëhet nga:

5 ngjyra (Bianco / Ecru / Grigio / Nero / Piombo)

2 dekore  (Decor / La suite)

4 dimensione (120×120 / 60×120 / 30×120 / 60×60)

1 trashësi (12mm )

1 strukturë (mat)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

263.50

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 12 × 30 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

DECHIRER

SASIA

0,72

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping