Sale!
SKU: 697 BALDOCER

Cumula Cream Glossy 44.7 x 44.7

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për shtrim, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

13.00 zbritje -25% 9.75

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

M 2 në stok.
M 2
Dimensions 44.7 × 44.7 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,40

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping