Sale!
SKU: 757479 CEDIT

Cromatica Cenere Glossy 6mm 120 x 120

Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për , veshje, mure, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Cromatica përbëhet nga:

7 ngjyra (Bianco / Grigio / Cenere / Verde / Rosa / Cobalto / Opale)

3 dimensione (120×240 / 120×120 / 360×240/)

1 trashësi (6mm)

2 struktura (mat / shkëlqim )

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

131.50 zbritje -15% 111.78

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

CROMATICA

SASIA

2,88

FORMATI

XL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping